Ogłoszenie o naborze na stanowisko monter – konserwator sieci i urządzeń przesyłowych

Spółka Śremskie Wodociągi poszukuje kandydata do pracy na stanowisku

„monter – konserwator sieci i urządzeń przesyłowych”

Opis stanowiska

Naprawa, konserwacja i budowa infrastruktury przesyłowej wody i ścieków, praca na wysokości powyżej 3 m, prowadzenie pojazdu służbowego.

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
  • dyspozycyjność (dyżury awaryjne),
  • umiejętność czytania dokumentacji i rysunków technicznych oraz map geodezyjnych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży wodno – kanalizacyjnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • stałe, gwarantowane wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki wynikające z Regulaminu Wynagradzania,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet socjalny.

Wymagane dokumenty:

  • CV oraz list motywacyjny,
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śremskie Wodociągi  sp. z o.o. zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu prowadzenia naboru na w/w stanowisko.

Oferty zawierające wymagane dokumenty i w/w oświadczenie należy przesłać na adres Spółki (63-100 Śrem, ul. Parkowa 8) lub na email: sekretariat@sremskiewodociagi.pl w terminie do 21 czerwca 2021 roku.

Telefon kontaktowy: 61 28 30 459 wew. 139.

Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym zamieszczoną na stronie www.sremskiewodociagi.pl

Obowiązek informacyjny dla ubiegającego się o zatrudnienie